Hakkımızda

TAM GÜVENLİK HAKKINDA

2002 yılında kurulan TAM Elektronik Güvenlik Alarm Haberalma Merkezi her gün büyüyerek ve gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir. Tam Haberalma Merkezi, birçok kuruluş ve şahsı 7/24 kesintisiz olarak izlemekte ve onları korumaktadır. Tam Haberalma Merkezi ile ev veya iş yerlerine kurulacak olan alarm sistemleri, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmektedir.

TAM Elektronik Güvenlik Alarm Haberalma Merkezi operatörleri, yüksek deneyim ve eğitim seviyesine sahip kişiler arasından seçilmektedir. Tam Haberalma Merkezinde görevli tüm yöneticiler ve personeller, 5188 Sayılı Kanuna bağlı olarak Güvenlik Kimlik Kartına sahiptir. Alarm durumları dışında, her türlü bilginin 7/24 alınabileceği bir çağrı merkezi bulunmaktadır.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR

Tam Haberalma Merkezi'nin hizmet verebilmesi için, alarm sisteminin internet, GPRS veya sabit telefon hattından herhangi bir iletişim yolu seçilmesi gereklidir. Montajı gerçekleştirilen sistem, iletişim hattı üzerinden gönderilen sinyaller ile Tam Haberalma Merkezi operatörleri tarafından 7/24 takip edilebilmektedir.

  • Tam Haberalma Merkezinde gizlilik temel prensiptir. Yetkililerden parola bilgisi alınmadan işlem yapılmaz.
  • Eğer sistemin kurma ve kapama saatleri önceden belirtilmiş ise belirlenen saatler dışında yapılan giriş ve çıkış ihlalleri, SMS gönderimi, Otomatik Sanal robot tarafından aranarak veya doğrudan aranarak (talebe göre) bildirilmektedir. Ayrıca bu durumlar müşterilere rapor halinde sunulabilmektedir.
  • İstendiği takdirde, sistemin her gün saat kaçta kim tarafından kurulduğu ya da kapatıldığı ve gün içerisinde gelen bütün alarmlar periyodik olarak düzenli raporlar halinde sunulabilmektedir.
  • Alarm değerlendirme işlemleri sırasında; alarmın türü, bölgesi, zamanı ve olaya alternatif müdahale şekilleri göz önünde bulundurulur.
  • Tam Haberalma Merkezinde , müşteriler ve operatorler ile yapılan tüm telefon görüşmeleri kesintisiz olarak bilgisayar ortamına kaydedilmekte ve bu kayıtlar altı ay süreyle saklanmaktadır.
  • Tam Haberalma Merkezi operatorleri abonelerden uzun süre sinyal gelmediği zaman uyarı alırlar ve aboneleri arayarak bilgi verirler.
  • Abonelerin isteğine göre gelen sinyaller Sanal robot tarafından otomatik olarak aranır ve bilgi verilir.
  • Kurma ve kapama saatlerinde eğer sistem kurulmamış veya açılmamış ise abonelere SMS gönderimi, Otomatik Sanal robot tarafından aranarak veya doğrudan aranarak (talebe göre) bildirilmektedir.
  • Tatil günlerindeki açılışlar SMS gönderimi, Otomatik Sanal robot tarafından aranarak veya doğrudan aranarak (talebe göre) bildirilmektedir.
  • Tanımsız bir kullanıcı sisteme giriş yapar ise SMS gönderimi, Otomatik Sanal robot tarafından aranarak veya doğrudan aranarak (talebe göre) bildirilmektedir.

Operatörlerimiz sinyalin gerçekliğini ve sorunun içeriğini saptamak için sinyal geldiğinde derhal kullanıcıyı arar. Onay aldıktan sonra hiç vakit kaybetmeden itfaiye, polis ve sağlık birimleri ile irtibata geçerek adrese yönlendirir.

ABONEMİZ OLMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Abonemiz olarak eviniz veya iş yerinizin 7 / 24 izlenmesini sağlayabilirsiniz. Alarm sisteminizden hırsızlık alarmı gelirse size ve size en yakın polis ekibine, yangın alarmı gelirse itfaiye birliklerine, sağlık alarmı gelirse ambulansa haber verir.

İLETİŞİM FORMU