Alarm Merkezi Aboneliği

Alarm İzleme Merkezine gelen sinyaller anlık olarak takip edilerek olumsuz bir durumda size ve Emniyet Güçlerine haber verilir.

SMS Aboneliği

Alarm Merkezine gelen belirttiğiniz sinyaller sizin isteğinize göre kayıtlı GSM numarasına anlık olarak SMS ile gönderilir.

E-posta Aboneliği

E-posta Modülü üzerinden, gelen anlık sinyaller istediğiniz e-mail adresine gönderilir ve periyodik olarak raporlanır.

IVR Aboneliği

Alarm Merkezine gelen belirttiğiniz sinyaller sizin isteğinize göre anlık olarak sanal robot tarafından kayıtlı numaranız aranarak bilgilendirilir.

Mobil Uygulama

Android ve Ios işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızdan uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilir ve sinyal takibinizi yapabilirsiniz.

Yardım Uygulaması

Android ve Ios işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızdan yardım uygulamasını indirerek Acil durumlarda merkeze sinyal gönderebilirsiniz.

Mesai Takibi

Eğer sistemin kurma ve kapama saatleri önceden belirtilmiş ise belirlenen saatler dışında yapılan giriş ve çıkış ihlalleri abonelere bildirilmektedir.

Tanımsız Kullanıcı Takibi

Eğer sisteme Alarm merkezine bildirilmemiş bir kullanıcı giriş yapar operatorlerimize uyarı düşer ve abonemize haber verilir.

Uzun Süre Sinyal Gelmedi

Panelinizden belirli bir süre boyunca sinyal gelmez ise operatorlerimize uyarı düşer ve abonemize haber verilir.

ABONEMİZ OLMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Abonemiz olarak eviniz veya iş yerinizin 7 / 24 izlenmesini sağlayabilirsiniz. Alarm sisteminizden hırsızlık alarmı gelirse size ve size en yakın polis ekibine, yangın alarmı gelirse itfaiye birliklerine, sağlık alarmı gelirse ambulansa haber verir.

İLETİŞİM FORMU